MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13316340
nr 1331 6340
Byrå
1940-tal. Bredd: 96, djup: 44 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:56:27
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)